Fellne 15'

Shitet nga: bekir 04 Shk 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15'

kontakt viber 0037745607977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim