Fellne 15

Shitet nga: nderim 30 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 185/60/15 me goma te dimrit bojn per wv golf 1. 2 .3 me 4 bira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim