Fellne 15she me goma me 4shrafa

Shitet nga: besnik 04 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15she me goma 4shrafa shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim