Fellne 16' me goma te veres 195/55R16

Shitet nga: Ardi 05 Maj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te veres 195/55r16 Fellnet jon kto ne foto


Ndrrim i mundshem me Fellne 17'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim