Fellne 17 col

Shitet nga: alaudin 30 Sht 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 col jan te mira sjon te dredhume as kurgjo ndrrim me ndonje par tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim