Fellne 17 coll per BMW seria 3

Shitet nga: Florim 09 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per BMW seria 3 e46 mirepo bejn edhe per e90 etj, jane te firmes DEZENT, jane te ruajtura, me goma te mira vetem per ver me profil 225-45-r17.,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim