Fellne 17 coll per golf 4

Shitet nga: Admin 22 Gsh 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shum trujtne si npaket

044 428 528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim