Fellne 17 me goma 225 45 R17

Shitet nga: fidan 22 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 me goma 225 45 R17 300 EURO shum pak te perdora qmimi fiks 300 EURO nr 049257047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim