Fellne 17 per BMW

Shitet nga: Fellne 30 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17" per BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim