Fellne 17-she

Shitet nga: ilir 25 Mar 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17she ne gjendje tmir komplet me goma tmira
Fellnet bojn per vetura Opel,wv,edhe kerre japan tjera skom provu.
2copa kan profil: 205/45/17
2copa kan profil: 215/40/17

Viber:+37745520524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim