Fellne 18-she Audi A6 Sline

Shitet nga: Ip 05 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18-she Sline special per a6
Me goma vere kumho te perdoruara nje vite..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim