Fellne 205 55 16

Shitet nga: Blerim 12 Pri 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose nderroj fellnet 205 55 16 shume te rujtne sikur te reja. Deri 200 km ne ore nuk dridhin ma shume si kom grah.
- Nderrim i mundshem me fellne 15 per peugeot ose citroen.
Verejtje fellnet jan me 4 shrafa dhe bejne vetem ne peugeot (pezho) ose Citroen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim