Fellne Alumini 14

Shitet nga: Qazim 01 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Schiten fellnet Nr 14 me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim