Fellne Per BMW Seria 3 16-Coll Me Goma Te Mira P..

Shitet nga: Florim 09 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne origjinal per Bmw seria 3 me goma te mira vetem per ver. Jane ne gjendje te rregullt dhe te ruajtne, mundeni mi pa edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim