Fellne Per golf 4

Shitet nga: Visar 14 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per golf audi passat etj
me 5 vrima
te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim