Fellne R18

Shitet nga: labi 13 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat me fellne 240/45 -18. Jane te ardhura prej Gjermanis.
Me goma 800 Euro pa goma 650 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim