Fellne dhe 4 goma

Shitet nga: Nebi 10 Qer 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne 18 aluminit per gjip mitsubishi --santa fe me5 vrima Dge gjipa tjer edhe goma te dimrit 225/55/18 qmimi asht per momplet goma me fellne jan shum te rujtne jan ardh prej zvicre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim