Fellne dhe reklama

Shitet nga: arsim 01 Mar 06:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes reklama te cilat i punoj sipas porosis dhe kam te punuara te gatshme si psh; kjo ne foto eshte 100x70 me plexiglas me ndriqim e cila kushton 80 euro , punoj edhe per taxi firma ,si kjo ne foto eshte me leda ndriqim ; qmimin e ka 40 euro mvaret; per ma shum na kontaktoni ne tel 044\186-143 ; qmimet jan te diskutueshme flm
cima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim