Fellne golf 5-6 205/55/16

Shitet nga: Veton 26 Gsh 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne golf 5-6 me goma 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim