Fellne me Goma

Shitet nga: Fisnik 05 Krr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te Mercedes benz
: Dy copa jane :195/60/16
: Dy copa jane : 205/55/16

Qmimi me marrveshje.
Kontakt po ashtu ne viber..
+38649296989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim