Fellne me goma per fiat 14'tshe

Shitet nga: Dani 22 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma per fiat 14'tshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim