Fellne me goma vere

Shitet nga: Armend 03 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes disqet me goma vere ne gjendje shume te mire. Jane disqe te Audi , nr 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim