Fellne me goma

Shitet nga: Fellne 24 Qer 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres - 225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim