Fellne nr 14 dhe bandasha nr 15

Shitet nga: Arsim 25 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha te thjesht per vw T4-nr 15 dhe 4 bandasha te Aluminut me 4 shrafa universal
Qmimi per bandasha te thejst 60 euro
Qmimi per bandasha tw aluminit 100 euro
Ose nderroj me bandasha nr 15 per golf 4 flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim