Fellne ose bandasha me 14 shtrafa per wv

Shitet nga: bes 25 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj te blej fellne ose bandasha per wv Polo 2000
gomat i kom po edhe nese jan me goma flasim
me rendesi me qene te mira qe nuk dridhin e per cmim flasim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim