Fellne per BMW

Shitet nga: Visar 18 Mar 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy par fellne nje par per BMW
225/55P16 BMW

Jan 4 copa me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim