Fellne per JAGUAR 16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D R 08 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S
Perdorura 5 000 KM

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim