Fellne per Mercedes

Shitet nga: Lundra 13 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Mercedes me gjith Guma M+S 215/55/16 shum te mira me garancion qe nuk gjujn as nuk ushtojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim