Fellne per audi 16 coll

Shitet nga: FEMI 29 Gsh 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per audi. 16 coll. pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim