Fellne per golf 2 ose 3 dhe per caddy

Shitet nga: valmir 21 Pri 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per golf 2 ose 3 dhe per caddy fellnet jan shum te mir numri i fellneve asht 15 .55.205 jan shum te mira dy goma i ka shumte mira e dy me te perdorura bej ndrrim edhe me fellne me numer 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim