Fellne per golf 4 17 coll

Shitet nga: Privat 12 Tet 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 4 bora
Fellnet jon 225-45-17
Me goma te veres shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim