Fellne per golf 4

Shitet nga: Dani 22 Tet 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne t'thjeshta me goma te dimrit dhe kapak per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim