Fellne per opel vecktra

Shitet nga: Kadri 18 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat me fellne per vektra 4 vrima jane 15she,ne gjendje te mire,komplet 4 goma me fellne per 70 euro qmimi fiks,jane fellne te bukura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim