Fellne per opel

Shitet nga: Alban 16 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet ne gjendje pothuajse te reja jan 7jx15 4 vrimshe nr i gomav qe ju pershtaten 195/50/15 ose 195/45/15, ben eshe 185/175 /55,per kto modele VW Golf 1,2,3,polo,audi S1,Sciroko,BMW E30 ,opel kadet,caliber,corsa,Gsi,Fiat,Alfa,Reno,19,clio,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim