Fellne r15 per mini cooper

Shitet nga: Agron 23 Shk 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mini cooper R15 te sapo ardhura ne gjendje perfekte. Pa goma


+viber ndrrim i munshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim