Fellne

Shitet nga: kushtrim 02 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14 me goma tveres tipit fave per informata met te hollsishme na kontsktonine nr viberit+37745621527.qmimi 150 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim