Fellne

Shitet nga: faton 05 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te dimrit me nr 225-40-18
fellnet jon shum te rujtne mund te na kontaktoni
edhe permes viberit 37744523633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim