Fellne

Shitet nga: Besi 23 Sht 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith goma per golf 5.6.7
Audi a3.a4.a6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim