Fellne

Shitet nga: Fellne 16 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Golf 5,Caddy etj..
195/65/R15 M+S
Viti i gomave 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim