Fellne

Shitet nga: fellne 07 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim