Fellne

Shitet nga: Agim 04 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 4 me goma te dimrit.
205/55/R16 viti i gomave 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim