Fellne

Shitet nga: Arbenit 14 Jan 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te bmw 18 te posa ardhura nga zvicrra qmi fillestar 400.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim