Fellne

Shitet nga: Flamur Drenica 08 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW M5
19-255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim