Fellne

Shitet nga: Tafa 01 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 coll me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim