Fellnet 205-55r16 m-s

Shitet nga: Albert 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 4copa shum tmira nuk jan as dredhune as thyne as sen jan ngjendje shum tmir 2copa jan 205-55r16 dhe dy tjerat 195-50r 16 dmth dy tparat mat ngushta dy mramtat mat fryne tnjejta jan 4copat goma m-s edhe gomat jan tmira boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim