Fellnet me goma gjendje te mire

Shitet nga: Kadri 18 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne shume te mire me 4 vrima dhe me goma per vere pak te perdorura.tgjitha jane te njejta 15she
Me marrveshje
viber +37745690385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim