Fellnet original te Bmw

Shitet nga: Ardit 28 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellne original per Bmw jon 15 per ma shum info na Kontaktoni ne numrin e telefonit 044523505 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim