Fellnet per Opel astra vektra zafira

Shitet nga: Muli 06 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellne 15 per opel astra opel vektra ople zafira +38649260113 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim