GOMA 18-she

Shitet nga: asllan 07 Nën 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 255-55-r18 m+s PIRELLI

kontakt edhe ne viber " +377 44 156 872

40Euor copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim