GOMA 195/65/15

Shitet nga: nehati 11 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA PER VW GOLF 4/5/6 PASAT , TOURAN. etj.
JAN TE REJA
Qmimi ; €. 59 per cope.

VIBER / WAT. 0041765660380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim